Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy „AGA”. Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu na spływy kajakowe oraz pontonowe Przełomem Bardzkim i Ostoją Ptaków na rzece Nysa Kłodzka na Dolnym Śląsku. Jest to miejsce charakteryzujące się pięknym otoczeniem oraz magiczną atmosferą, które przenoszą Nas do świata dzikiej przyrody.
Oferujemy Państwu trzy piękne przystanie "AGA" :

  • Podtyniu;
  • Opolnicy;
  • oraz nasza główna baza, w samym sercu Gór Bardzkich - przystań w Bardo-Opolnica.

Nasze przystanie to wyjątkowe miejsca w cichej i malowniczej plenerii, gdzie bardzo szybko zapominamy o problemach życia codziennego. Dodatkowym ich atutem jest niewątpliwie przemyślana infrastruktura, która umożliwia nam różne formy relaksu i rekreacji.
Na naszych przystaniach, zarówno w trakcie spływów jak i po ich zakończeniu organizujemy dla Państwa niezapomniane ogniska i grille. Na dłuższy pobyt oferujemy miejsca na polach namiotowych a nawet catering. Naszym celem jest Państwa satysfakcja od momentu przyjazdu do nas, w trakcie spływu oraz po spływie. Dokładamy wszelkich starań by czas spędzony na Naszych przystaniach był równie fascynujący i ciekawy co sam spływ.
To idealne miejsce na dobrą zabawę i odpoczynek. Przełomem Bardzkim i przez Ostoję Ptaków organizowane są niezapomniane spływy pontonowe i kajakowe dla rodzin oraz dla znajomych, gdzie każdy weekend może być wspaniałą okazją do zdrowego, aktywnego spędzenia czasu z najbliższymi.

Nasze spływy kajakowe i pontonowe to doskonały pomysł dla wycieczek szkolnych oraz studentów, gdyż wypoczywając mamy jednocześnie wyjątkową okazję żywego obcowania z naturą co niesie w sobie również wartość nauki.
Jednocześnie Nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem firm i korporacji, które doceniając trud i zaangażowanie swoich pracowników organizują tutaj niezapomniane imprezy integracyjne i spotkania firmowe.
W ostatnich latach zdrowy styl życia staje się bardzo ważnym aspektem. Nie od dziś wiadomo, że zdrowy styl to aktywny styl dlatego tak modne stały się imprezy okolicznościowe, takie jak : wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny, rocznice, spędzane w wyjątkowy sposób na spływie kajakowym lub pontonowym po którym każdy może świętować na zorganizowanej biesiadzie.
Do dyspozycji naszych gości oferujemy specjalnie przygotowane miejsca na ognisko z rusztem, na którym można również ustawić kociołek myśliwski i delektować się wyjątkowym smakiem prażonek na łonie natury- to naprawdę doskonała odskocznia od miejskiego szumu, czy szkolnego gwaru. Dodatkowo mamy do wypożyczenia grill dla miłośników barbecue. W każdej z Naszych przystani oferujemy także przygotowane pola namiotowe.
Dla Naszych gości przyjeżdżających samochodem oddajemy do dyspozycji duży parking w naszej głównej siedzibie na przystani Bardo-Opolnica. Z parkingu uczestników spływu zabieramy wygodnymi busami, marki VW oraz Mercedes, do punktu rozpoczęcia spływu. W przypadku bardzo dużych grup uczestnicy przewożeni są nowoczesnymi autokarami.


NIE ZWLEKAJ!

Już dziś skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce na niezapomnianej przygodzie, pełnej adrenaliny i dobrej zabawy! Zapraszamy na niezapomniany spływ przez Przełom Bardzki i Ostoję Ptaków na rzece Nysa Kłodzka!
Masz Pytania? Nie wahaj się! Na bieżąco odpowiadamy na Państwa maile oraz telefony.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w konkursach na Naszym profilu https://www.facebook.com/ Promocja 10% polub nas na Facebooku.